Technologie na co dzień – genialne Genial.ly

1 sierpnia 2020

Bez wątpienia odkryciem tego lata jest platforma Genial.ly. To prawda – obietnica zawarta w tytule nie jest na wyrost. To internetowe studio kreatywne jest zupełnie niesamowite. Genial.ly pozwala na tworzenie obrazów, plakatów, quizów, gier, kart lub prezentacji zawierających treści multimedialne, teksty, linki, zdjęcia, dźwięki lub filmy. Bez problemu zaspokoi wszystkie potrzeby graficzne osób poszukujących możliwości prostego tworzenia angażujących materiałów dla uczniów, escape roomów, przewodników, zaproszeń, banerów, plakatów, katalogów, wakacyjnych pocztówek, infografik, linii czasu i wielu, wielu innych.

Genial.ly posiada cały system szablonów, które można zaadaptować dla siebie. Można też zacząć od pustej strony. Wszystko jest intuicyjnie łatwe, bez konieczności dotykania nawet jednej linii kodu. Interfejs Genial.ly jest przejrzysty nie tylko dla tych, którzy są przyzwyczajeni do tego typu narzędzi. Pasek po lewej stronie zawiera wszystkie elementy, które możemy wykorzystać. Ale Genial.ly to nie tylko narzędzie do układania. Tutaj każdy element może być animowany z całą serią różnorodnych efektów do zastosowania.

Fascynujące jest odkrywanie kolejnych możliwości, jakie niesie ze sobą ta platforma. Ciekawostką jest też to, że Genial.ly wciąż się rozwija, regularnie dodając coraz to nowe funkcjonalności.

https://www.genial.ly