Technologie na co dzień – edycja zdjęć

11 lutego 2019

Lubisz bawić się zdjęciami? Przydałoby ci się narzędzie, które pozwoliłoby Ci zrobić ze zdjęciem niemal wszystko? Dziś przedstawimy wam jeden z fajniejszych, bezpłatnych serwisów do edycji zdjęć, który jest dostępny zarówno online (przez przeglądarkę internetową), jak i w formie aplikacji na tablety i smarfony. Jest świetny do zabawy ze zdjęciami w domu, przygotowywania różnych kreatywnych prac do szkoły, czy też postów promujących firmę w necie.

PiZap,bo tak nazywa się ten program, oferuje nam sporo różnych możliwości. Pozwala na poprawianie zdjęć, ale też dodawanie do nich różnych efektów graficznych – naklejek, emotikonek, dymków, flag, ramek itp. Na dodatek wszystkie one są posegregowane w logiczne grupy tematyczne (np. urodziny, walentynki, Boże Narodzenie itp.) W PiZapie możemy też zrobić kolaż, dodać napisy, czy przygotować oryginalnego mema. Możemy wyciąć „obiekt” z jednego zdjęcia, aby umieścić go na innym. Pracując w PiZapie możemy nie tylko edytować własne zdjęcia, ale wykorzystać też udostępnione w programie bezpłatne zdjęcia i tła. Co fajne, PiZap potrafi też dostosować rozmiar naszego zdjęciach do potrzeb danego serwisu społecznościowego, na którym chcemy je umieścić.

Jak zawsze w przypadku tego typu programów, możemy korzystać z jego funkcjonalności w oferującej zupełnie dużo możliwości bezpłatnej wersji lub też w płatnej wersji PRO.

Zerknij tutaj i wypróbuj: https://www.pizap.com/pizap

Znajdź też PiZap w sklepie Play lub AppStore, jeśli chcesz korzystać z niego na telefonie lub tablecie.